Trackmania 2 valey atd

Diskutujte o čemkoliv, co souvisí s Trackmania 2.

Moderator: Czech Moderator

Hadas

Trackmania 2 valey atd

Post by Hadas » 02 Nov 2012, 16:17

caute mam otazku kdyz vyjde TM valey to je uplne samostatna hra za kterou budu muset zase zaplatit a tim padem to bude uplne od delene od canyon. A nebo to je velky update kde pri bide teda to prostredi a na jednom serveru budou jak mapy z canyonu a valey a dalsich to vyjdou jako TM 2

Diky za odpoved

RamCUP2000
Translator
Translator

Re: Trackmania 2 valey atd

Post by RamCUP2000 » 02 Nov 2012, 16:24

ano, za Valley zaplatíš dalších 20€ ...
a servery budou (zatím) oddělené, pro každé prostředí samostatný žebříček a tím pádem i server

Hadas

Post by Hadas » 02 Nov 2012, 17:08

a přemyšleli u toho kdyz to vydavali vzdit je to blobost ( a to jsem slusnej) kdyby to udelai tak ze bych zato zaplatik OK ale byla by to jedna hra proste nove prostredi a jeden zebricek takle budou 2 hry a na kazde bude malo lidi

Hadas

Post by Hadas » 02 Nov 2012, 19:55

muze mi to pls nekdo prelozit ? vubec to nechapu

The ladders will be there for each title and title pack, while the only common thing will be the coppers (and the economical points).

For all the "old" TMUF players it is somehow a step back.
But for the new, they can get only the environments they like to have.

About the free stuff, we'll have to wait what happens...

RamCUP2000
Translator
Translator

Post by RamCUP2000 » 02 Nov 2012, 20:13

Volně přeloženo:
žebříčky jsou rozděleny pro každý titul a balíček titulu, jediná společná věc jsou planetky (a ekonomické body)

Pro hráče z TMUF je to krok zpátky
ale pro nové... můžou získat pouze prostředí která chtějí

a věci zdarma... musíme počkat co se stane

TMarc

Post by TMarc » 02 Nov 2012, 20:14

Hadas wrote:muze mi to pls nekdo prelozit ? vubec to nechapu

The ladders will be there for each title and title pack, while the only common thing will be the coppers (and the economical points).

For all the "old" TMUF players it is somehow a step back.
But for the new, they can get only the environments they like to have.

About the free stuff, we'll have to wait what happens...
It would be nice if you would quote one correctly.

And I did a mistake. It is not coppers, it is planets :lol:
maniaplanet forum global moderator

Link list with FAQ, Support, Wiki, Tutorials, Community activities, and much more.

System specs: Intel i7-970 12GB RAM, nVidia RTX 2060 6GB, Creative SB X-Fi, 2xSSD 1xHDD
Discord: TMarc#3002

Hadas

Post by Hadas » 02 Nov 2012, 20:28

a do*dele proc rozdeluji proste, je to pi*na jedna velka, cele to po*ali a ja nevim co jeste rekne temi jeden duvod proc mam ted hrat canyon atd vzdyt to nema smysl proc to preoste neudelaj tak hra se bude jmenovat Trackmania 2 a ja si to prostredi do toho prikoupim. a bude jeden zebricek jedna hra. Kdyz bych sel do editoru tak si neprve zvolim prostredi pak den noc atd. A na 1 serveru budou ruzne mapy s ruznym prostredim je to jednoduche. A kdyz si nekoupim nove prostredi tak proste bude hrat ale jak mile se zacne nacitat mapa s prostrem ktere clovek nema tak ho to kickne.

Fakt nechapu co zamysli tim ze to takle rozdeli uz ted canyon hraje velmi malo lidi (aktivne) a ted nekdo pujde valey, nekdo zustane na canyonu a az pribidou dalsi tak se to zase rozdeli proste to nechapu muze mi to nedo vysvetli co tim dosahnou timhle systemem ? ja vidim jen same minusy

omlouvam se za par slov ale jinak to nejde akorad me to nastvalo

jhs

Post by jhs » 02 Nov 2012, 21:20

Podle mě by bylo nejlepší TM2 nechal v jednom okně, ale s pár změnami... až odrážce více hráčů by se ti zobrazili všechny servery .. ( stadium,valley,canyon).... na jednom serveru by směli býti mapy pouze z jednoho prostředí ..
>>>>> jde o to, že by byla TM2 jako jedna hra, ale vybíral by sis jen servery s jedním prostředím

nástroj: nástrojem na toto rozdělení by mohli být tlačítka podobná tomu, co vydíme u zvolit mód ... nějaká větší tlačítka by byly názvy prostředí> a kdyby jsi neměl třeba valley koupený> prostě by bylo přeškrtlé + odkaz na koupi

editor> ten by mohl také zůstat na úplně stejně bázi s výběrem prostředí jako v TMUF či TMS,TMO

jeden hráč> opět by sis podobně vybírat mapy jako v TMUF

určitě jsem na pár věcí zapomněl, ale myslím že mám poměrně dobré návrhy.. jen jak to teď zkusit napsal nadeu

anglicky moc neumím, takže by to asi nikdo nepochopil ... pokud to bude někdo chtít napsat a zeptat se mě na moje další názory na koncept >soukromé zprávy

JHS

Hadas

Post by Hadas » 02 Nov 2012, 21:39

jhs wrote:Podle mě by bylo nejlepší TM2 nechal v jednom okně, ale s pár změnami... až odrážce více hráčů by se ti zobrazili všechny servery .. ( stadium,valley,canyon).... na jednom serveru by směli býti mapy pouze z jednoho prostředí ..
>>>>> jde o to, že by byla TM2 jako jedna hra, ale vybíral by sis jen servery s jedním prostředím

nástroj: nástrojem na toto rozdělení by mohli být tlačítka podobná tomu, co vydíme u zvolit mód ... nějaká větší tlačítka by byly názvy prostředí> a kdyby jsi neměl třeba valley koupený> prostě by bylo přeškrtlé + odkaz na koupi

editor> ten by mohl také zůstat na úplně stejně bázi s výběrem prostředí jako v TMUF či TMS,TMO

určitě jsem na pár věcí zapomněl, ale myslím že mám poměrně dobré návrhy.. jen jak to teď zkusit napsal nadeu

anglicky moc neumím, takže by to asi nikdo nepochopil ... pokud to bude někdo chtít napsat a zeptat se mě na moje další názory na koncept >soukromé zprávy

JHS

to bych taky bral ale proste jeden zebricek ale asi stejnak prejdu na ten stadium bude to f2p a bude tam vic hracu lepsi mapy

nicolasblack2

Post by nicolasblack2 » 05 Nov 2012, 23:01

jhs wrote:Podle mě by bylo nejlepší TM2 nechal v jednom okně, ale s pár změnami... až odrážce více hráčů by se ti zobrazili všechny servery .. ( stadium,valley,canyon).... na jednom serveru by směli býti mapy pouze z jednoho prostředí ..

JHS
Keď si pozrieč ten Platform pack, čo vidali ku Canyonu, tak sa to zobrazuje ako zvlášť hra v tých okienkach a zvlášť servry sú, takze pochybujem, že ot bude spojené

Post Reply

Return to “Trackmania 2”