3D Görüntü sorunu Win 8.1

Maniaplaneti Kapsayan Haber ve Konu Başlıkları.

Moderator: Turkish Moderator

Post Reply
mstx30

3D Görüntü sorunu Win 8.1

Post by mstx30 »

Track mania stadium oyuncusuyum. Bilgisayarımda win 8 yüklü iken oyunu rahatça oynayabiliyordum. Ancak win 8.1 yükledikten sonra oyunu açtığımda oyun 3D ekranı ile geldi. Oysa bilgisayar sistemim ve görüntü ayarlarım 3D desteklemiyor. Bu yüzden görüntüm oldukça bozuk görünüyor. Daha önceden oyun üst çubuğunda (ses ayarları vs. bulunan yerde) 3D gözlük sembolü vardı. 3D açıp kapatabiliyordum. Ancak o da görünmüyor şu anda. Ayarlardan stereoskopiyi kapıyorum yine değişmiyor bişey. Bu 3D görünümünden nasıl kurtulurum bulamadım. Uyumluluktan win 8 ve hatta win 7 ve win xp bile denedim düzelmiyor ayarlar. İnternet üzerinde sorunla ilgili Türkçe hiç bir kaynak ve danışabilecek hiçbir yer bulamadım. Umarım burdan bir sonuç alırım.
mstx30

Re: 3D Görüntü sorunu Win 8.1

Post by mstx30 »

İngilizlerden aldığım yardıma göre :)

nvidia 3D sürücüleri kaldırmak gerekiyormuş. nvidia otomatik yüklediğinden 3D sürücüleri 3D sürücülerin hepsini silmek lazımmış.

bir de belgelerim içindeki mania planet\config içindeki dosyaları silip profili sıfırlamak lazım.
oliverde8

Re: 3D Görüntü sorunu Win 8.1

Post by oliverde8 »

Garip bisy bu, bende 8.1 gectim bir sorun yasamadim.

NVdianin driverlarindan dedigin gibi, iyiki cozmusun :thumbsup:
Image
Developper for The next generation, Clean and Powerfull controller eXpansion for your SM & TM server . Working on eXpansion² with full MP4 support and many other awesome features...
Post Reply

Return to “Maniaplanet”