Segítség

Minden, ami a Trackmania 2-vel kapcsolatos.

Moderator: Hungarian Moderator

Post Reply
User avatar
chiwbicka
Posts: 13
Joined: 22 Jan 2012, 10:53

Segítség

Post by chiwbicka »

Sziasztok hátha tud valaki segíteni serverboxxalcsináltam egy tm2 szervert és adtam neki 20000planetet
tehát elvileg 20000-70000lp-s szervernek kéne lennie na az érdekesség hogy csak 20000-50000 és nem értem hogy miért? tudna valaki segíteni mit állítsak át? users 20; spec 20; min 45sec maps elvileg megfelelek a követelménynek
válaszotokat előre is köszönöm
arthur-877
Posts: 5
Joined: 29 Sep 2011, 08:46

Re: Segítség

Post by arthur-877 »

Ahhoz dedikált szervernek kell lennie, hogy emelt legyen. Ha saját gépen futtatod, ez nem valósúl meg, ergo hiába adod neki a planetet, nem ér semmit.
User avatar
chiwbicka
Posts: 13
Joined: 22 Jan 2012, 10:53

Re: Segítség

Post by chiwbicka »

köszi azóta megoldottam saját gépről is lehet dedikált szervert a van kedved nézd meg ;)
User avatar
XVIRygel
Posts: 1
Joined: 03 Aug 2014, 21:36

Re: Segítség

Post by XVIRygel »

Üdv. Egy kis segítségre volna szükségem. Démó verzióm van, sajnos nincs lehetőségem beszerezni a komplett változatát a játéknak. Arra volna szükségem, hogy a sajátfestésű járműveket, vagy a letöltött járműveket is bírjam használni, ami még fontosabb volna, az pedig a játékidő korlát megszüntetése. Mind a 3 trackmania játékhoz kellene valami megoldás, főként a stadion játékhoz. Továbbá az is fontos követelmény, hogy tudjak a netre csatlakozni vele. A crack mint megoldás nem megfelelő. Előre is köszönöm.
User avatar
Rasque
Translator
Translator
Posts: 467
Joined: 07 Apr 2011, 02:49

Re: Segítség

Post by Rasque »

Sajnos semmilyen megoldás nincs erre. 3000 forintot azért megér :) És ezt nem azért mondom merthogy fair karok lenni, de tényleg nincs mód kikerülni az ilyen dolgokat.
Post Reply

Return to “Trackmania 2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest