Magyar team?

Minden, ami a Shootmania-val kapcsolatos.

Moderator: Hungarian Moderator

dmi
Posts: 31
Joined: 05 Sep 2012, 13:05

Magyar team?

Post by dmi »

Sziasztok!

A béta eleje óta aktívan részt veszek a játék versenyszerű részében, de eddig sajnos csak három angol srác mellé tudtam negyedikként befurakodni csapatba (sterling / team infused, angol top, nemzetközi top10).

Mivel ők egy angol szervezet részei, esélyem sincs támogatásra, versenyszinten pedig többnyire egy LAN-t elérni (mondjuk pont angol vidéken) drágább lenne, mint a pénznyeremény lehetősége (nyilván első körben nem ez a szempont, de zavaró látni a korlátokat). Emellett csak negyedik vagyok egy 3v3 játékmódra, ezért arra jutottam, hogy megpróbálkozom itthonról, kis országunkból találni még két lelkes jelentkezőt egy új csapat ötletével.

Amiben segítek: top szinten versenyeztem elite játékmódban, sok apró dolgot megtanultam, amik rengeteget segítenek, ezeket szívesen megtanítom.

Amire számítok (hülyén hangzik): legyünk meg így hárman néhány online (és ha később ott tartunk, esetleg élő) kupára. Nyilván, nem kell mindig, ha ég a ház, letámadott a barátnő, világgá mentél, teljesen ok, csak szólj! :)

Ha bárkit érdekelne, itt elérhető vagyok.
Riceone
Posts: 18
Joined: 30 Sep 2012, 10:54

Re: Magyar team?

Post by Riceone »

Helló, én itt lennék.
dmi
Posts: 31
Joined: 05 Sep 2012, 13:05

Re: Magyar team?

Post by dmi »

Meglettünk hárman / négyen, de a további érdeklődőket is várjuk :)

Bemásolom a ph fórumra írt postom, hátha valaki itt olvassa:

A Shootmania kupák, gyűjtők, gyorsmeccsek, gyakorló meccsek, stb IRC-n rendeződnek el. Ez elérhető egy IRC klienssel, ha valaki rendszeresebben jár oda, akkor kényelmesebb.

Vagy, elérhető webes felületen is, erre találták ki a webchatet:

http://webchat.quakenet.org/

Ezt nagyon egyszerű használni, ajánlott csatik:

#shootmania
#shootmania.pickup
#shootmania.wars

És végül: #shootmania.hu

Utóbbin szoktunk mi megdumálni dolgokat, gyakorlómeccset összehozni, vagy hasonlóak. Gyakorlatilag az előbbi három csatornán pörög az élet, az utolsón egyelőre nem, de majd egyszer :)
dmi
Posts: 31
Joined: 05 Sep 2012, 13:05

Re: Magyar team?

Post by dmi »

PS.: nyilván nem csak 2-3 emberre gondoltam, bárkit szívesen látunk, egy jó kis magyar közösség nem lenne rossz :)
theozi
Posts: 3
Joined: 02 Oct 2012, 14:04

Re: Magyar team?

Post by theozi »

Teamot keresek ,vagy alakítanék , ha lenne rá igény akkor SM Storm Lanpartitt is rendeznék egy nagy videóval megspékelve a végén hogy lássák a Nadeo-sok hogy Magyarországon is van élet az SM Stormtól :D. ha írnál e-mailt - axbradock@gmail.com - ra küld :thumbsup:
dmi
Posts: 31
Joined: 05 Sep 2012, 13:05

Re: Magyar team?

Post by dmi »

Orientálódj az Elite játékmód felé, abból vannak csapatok :)

Ádáz tervem egy támogatott csapatot felépíteni, ami felé nagyon jó úton haladunk már most is.

Neked is ajánlom az IRC-s bejegyzést, ott gyűlünk meccsekre!
PozitiveRP
Posts: 19
Joined: 06 Nov 2010, 19:30
Location: Dabas, Hungary

Re: Magyar team?

Post by PozitiveRP »

Szép napot!

Idetaláltam, üdvözlöm az ötlet kitalálóját és a többieket! Remek ötlet volt már pusztán az IRC csatorna is, szerintem a SM-ban rengeteg potenciál van, és csak a már aktív játékosok (rajtunk) múlna, hogy mennyire tudjuk ezt pl. magyar szinten kiaknázni. :)
Én személy szerint csak heti 2-3 alkalommal érnék rá esténként fix időben, de bármikor benne lennék pickupban/mixben, akármiben. Feltéve ha toleráljátok, hogy bár elég régóta van fogalmam a Shootmania mibenlétéről, célzási képességeim borzalmasak.. :D

Ãœdv!

Pozitive
dmi
Posts: 31
Joined: 05 Sep 2012, 13:05

Re: Magyar team?

Post by dmi »

Egyelőre még nem körvonalazódott annyira, hogy ki mikor ér rá, de ha épp játszanál, nézz fel IRC-re, ha ott vagyunk, bármikor mehet játék :)

Kupákon is gondolkodtunk már, de arra nyilván előtte megbeszéljük, hogy ki mikor ér rá..
dmi
Posts: 31
Joined: 05 Sep 2012, 13:05

Re: Magyar team?

Post by dmi »

Az első csapatunk elrajtolt, nyitó kupánkon (ESL Beta Cup #23) a negyeddöntőig el is jutottunk :)

Ennek mintájára várok további jelentkezőket is, akik szeretnének nemzetközi kupákon részt venni, segítünk mindenben!
zeeshan
Posts: 1
Joined: 28 Nov 2012, 09:38

Re: Magyar team?

Post by zeeshan »

A Shootmania kupák, gyűjtők, gyorsmeccsek, gyakorló meccsek, stb IRC-n rendeződnek el. Ez elérhető egy IRC klienssel, ha valaki rendszeresebben jár oda, akkor kényelmesebb.





________________________
http://www.afterburnworkout.com
Post Reply

Return to “Shootmania”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest