ManiaPlanet in a box

Dyskutuj o wszystkim związanym z Maniaplanet.

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
lucas1999

ManiaPlanet in a box

Post by lucas1999 » 10 Jun 2013, 14:17

Informacje na temat wątku z mojej oryginalnej wersji w English\Maniaplanet\Suggestion for future: ManiaPlanet in a box:
Od dawna marzę o tym żeby kupić sobie w jakimś polskim sklepiku, na przykład, grę TrackMania 2 Canyon lub grę TrackMania United Forever, a tu przypadkiem wciąż nie ma żadnych wieści ani o kolejnej dostawie TrackManii United Forever ani o sprzedarzy detelicznej TrackManii 2 Canyon. Dlatego ja założyłem ten wątek, żebym się dowiedział jak na to inni reagują i według mnie (i to już do UbiSoftu, Nadeo oraz moderatorów forum), trzeba wziąć te sprawy w swoje ręce i już zacząć ponowną sprzedaż TrackManii United Forever oraz gier ManiaPlanet (TrackMania 2 Canyon, ShootMania Storm), a jeżeli wam się to uda, to wtedy wszyscy śmiało sobie zakupią te gry komputerowe (ja do tego też wejdę, gdyż nie mam żadnej z tych TrackManii) i nie tylko będziecie mieć więcej członków ManiaPlanet i TrackManii Forever ale sporo przy tym zarobicie niż wydacie, a jak wyjdą te gry w polskich sklepach to właśnie na przykład, ja kupię sobie te gry i to beż żalu, a wy zarobicie sobie przy tym sporo kasy jak już wcześniej wyjaśniałem.

Życzę wam udanego planu oraz wszystkim graczom ManiaPlanet za dołączenie do tej dyskusji.

Jeżeli komuś ta sugestia się podoba to proszę śmiało dać na to odpowiedź. Nie krępujcie się! :thx:

djhubertus
Translator
Translator

Re: ManiaPlanet in a box

Post by djhubertus » 10 Jun 2013, 22:49

Nie powiem że chciałbym zobaczyć Shootmanię na swojej półce, ale Ubisoft nic nie planuje do 2015 z dystrybucją pudełkową.
My Gamemodes:
MP4 - Countdown, Firefight
MP3 - Reduction, Overload, Flashpoint, Territory, SM Race, Escape
MP2 - Search & Destroy, Oscillation, Instagib

lucas1999

Post by lucas1999 » 11 Jun 2013, 18:08

djhubertus wrote:Nie powiem że chciałbym zobaczyć Shootmanię na swojej półce, ale Ubisoft nic nie planuje do 2015 z dystrybucją pudełkową.
:shock: A skąd to wiesz? Może nam to bardziej wyjaśnisz?

Qitay
Translator
Translator

Post by Qitay » 11 Jun 2013, 21:31

Też jestem ciekawy. O tym 2015 nie słyszałem. Wiem, że oficjalnie nie planują wydawać gier w pudełkach w najbliższym czasie, ale po tym jak było ze steamem to nie byłbym niczego pewien.
CPU: Intel Core i5-2500K @ 4.5GHz
GPU: Gigabyte Radeon HD 7850 @ 1050MHz
RAM: 8GB DDR3-1333
MOBO: Gigabyte GA-P67A-D3-B3

djhubertus
Translator
Translator

Post by djhubertus » 12 Jun 2013, 15:50

Ubisoft wykłada hajs na maniaplanet do 2015, czytałem chyba na gram.pl, i do tego czasu mamy dostać wszystkie gry.
My Gamemodes:
MP4 - Countdown, Firefight
MP3 - Reduction, Overload, Flashpoint, Territory, SM Race, Escape
MP2 - Search & Destroy, Oscillation, Instagib

lucas1999

Post by lucas1999 » 12 Jun 2013, 17:47

Zalecam wszystkim tutaj również dołączyć do oryginalnego tematu ManiaPlanet in a box i wspomóc mi przy tym planie przyszłej sprzedaży, a jak się uda, możliwe że wyszstkim będzie o wiele lepiej, nawet nam. :)

Oto link: http://forum.maniaplanet.com/viewtopic.php?f=8&t=19770

Post Reply

Return to “Maniaplanet”