Kupujecie?

Dyskutuj o wszystkim związanym z Trackmanią 2.

Moderator: Polish Moderator

Lucas

Re: Kupujecie?

Post by Lucas » 19 Jul 2011, 20:24

hmm...jedno środowisko ? Zależy jak będzie rozbudowany Multi. Wyjdzie na to, że TM^2 nie będzie zbyt popularna po...2 miesiącach?

kamyl

Post by kamyl » 10 Aug 2011, 18:19

Ok, canyon ma kosztować 20€. Ktoś kupuje? Bo ja nie. Za tyle to kupiłem TMU (i to z pudełkiem z płytą) w pierwszych dniach jej premiery i dostałem 7 fajnych środowisk (no dobra, nie wszystkie są takie fajne, ale każdy ma swoje ulubione). Kupując canyon otrzymuje się... canyon. Jedno, w dodatku przeciętne środowisko. Jeśli środowisk faktycznie będzie 5, to kompletna TM2 będzie kosztować 100€, czyli ponad 400 zł. Haha, nie, dzięki! Do tej pory kupowałem wszystkie TM, od tej pory zacznę je... grać na solo.

promasterpl

Post by promasterpl » 10 Aug 2011, 18:30

Przestań. Canyon wymiata, a mi jedno środowisko naprawdę graczy. Tym bardziej że jest to gra dopracowana w każdym calu i daje zabawę na długie dni. 80 zł to i tak mało. NFS kosztuje 120 i też ma jedno środowisko więc daj spokój.

Daw

Post by Daw » 10 Aug 2011, 18:35

Mi się zdaje, że autorzy gry celowo zapomnieli o tym, że gra miała mieć 3 środowiska. Powiedzieli nam, że się nie wyrobią z trzema środowiskami i będzie jedno (każde będzie sprzedawane oddzielnie). Potem z 1/3 gry czyli jednego środowiska zrobili 3/3 gry czyli Canyon, który stał się nie jednym ze środowisk, ale samodzielna grą, którą można sprzedać po normalnej cenie tak jak każdą grę ubisoftu. Wyszło na to, że nie mamy 1/3 gry za 1/3 ceny, tylko 1/3 gry za 3/3 ceny. Możecie mnie krytykować czy nie ale takie jest moje zdanie.
Mimo wszystko myślę, że kupię (TM2:) Canyon, bo chcę pograć sobie w coś nowego, nową świetną TM.* :D Jeśli mi się nie spodoba (co jest raczej nie możliwe), nie kupię (TM2:) Valley lub TM2 nie wiem co za X lat... ;)

*1/3 gry, a mimo wszystko myślę, że superowa.

wojtek1061

Post by wojtek1061 » 10 Aug 2011, 18:40

i bardzo dobrze że jest droższa bo jak będzie w wydaniu pudełkowym ( a chyba będzie ) to nie opłacało by mi się jej kupić bo mam zepsutą nagrywarkę i była by droższa od samej gry co było by mało opłacalne :D
a tak warto kupić to i to :lol:
Image

Lucas

Post by Lucas » 10 Aug 2011, 23:14

20 euro? hmmm...hmm...Najbardziej niepokoi mnie ze to tak szybko (?) ledwie beta sie zaczela a juz proponuja nam preorder. W sumie gra jest juz gotowa, ale czy uda sie wyeliminowac wszystkie bugi? Ok mam pytanie do naszych betatesterów. Czy TM^2 Canyon jest warta 80 zl w dniu premiery? Tak przy okazji. Za 130 zl kupilem Shifta 2 i nie dostalem 1 czy 5 srodowisk doswalem kilkanascie tras kilkadziesiad fur a przejscie singla zajeło mi ponad 60h zostalo jeszcze multi. Nie zaluje tych 130zl. W TM2 dostane 1 samochod, za to niezliczona ilosc map i edytor. Jest jeszcze kampania ale jej przejscie to kwestia kilku godzin. Zostaje to co liczy sie najbardziej czyli multi. Jesli gra znudzi sie graczom po 2 tygodniach to cienko to widze. Pewnie dopiero wtedy bede szczesliwym posiadaczem TM2.

ziomalus

Post by ziomalus » 10 Aug 2011, 23:27

A ja mam w dupie opinie i zdania, powiedziałem, że kupię i chu...frugo.
Image

kamyl

Post by kamyl » 11 Aug 2011, 08:36

Lucas, mi się już canyon znudził. Nie jest warty 80 zł! TMU tyle kosztowała. Na pewno TM z 1 envirkiem za 80 zł nie jest warta ceny. Co do tras, mówiłem już, że będą monotonne. Klocki do budowy są wielkie i wąskie i ciężko z nich coś zbudować. Chociaż widziałem już kilka dobrych tras, nawet jakieś tam próby transitów. Chcesz transity? Graj w TMU.

promasterpl

Post by promasterpl » 11 Aug 2011, 09:01

To że tobie się znudził nie oznacza, że całemu światu się znudził. Prawa jest taka że 90% graczy jest cholernie z Canyonu zadowolona. Jestem totalnie odwrotnego zdania niż Kamyl. Canyon ma wiele nowych opcji, wiele nowych bloków w edytorze i na spokojnie robi sam za 3 środowiska. W żadnej TM nie było takie zróżnicowania wszystkiego.

Ukito

Post by Ukito » 11 Aug 2011, 09:25

Ja jak tylko pojawi się preorder kupuje. Gameplaye mi się podobały i to wystarczy. Podoba się, kupujesz. Nie podoba się, nie kupujesz. Proste.

Co do ceny to zauważcie że na zachodzie każda nowa gra kosztuje 50 euro, TM2 tylko 20. Kij że tylko jedno środowisko, gra kosztuje 20 euro. To tak jakbyś poszedł do sklepu w Polsce widział same nowe gry po 120/130 złotych, a tu nagle jak Filip z konopii wyskakuje Trackmania która kosztuje 40/50 zł. Nie zastanawiasz się że gra ma 1 środowisko, kupujesz, bo kosztuje tyle ile gry z przed kilku lat w tanich seriach. Problem w tym wszystkim jest taki że Ubisoft nie ma zamiaru dostosować ceny do polskich warunków, bo i po co? Lepiej wycisnąć ile się da. Na dodatek gra nię będzie sprzedawana w pudełkach w czym zapewne ubisoft również maczał swoje brudne paluchy. Teraz możemy się tylko modlić żeby dolar i euro spadło na łeb na szyje i zbiło cene do 50 dych<łudzi się>
"Jeśli państwo zabiera pieniądze ludziom bogatym i daje je biednym, to w efekcie ma mniej ludzi zamożnych, a więcej biednych" - Daniel Hannan

Post Reply

Return to “Trackmania 2”