TM2 Canyon problem

Dyskutuj o wszystkim zwiÄ…zanym z TrackmaniÄ… 2.

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
xGuTeKx
Posts: 9
Joined: 02 Sep 2013, 05:37

TM2 Canyon problem

Post by xGuTeKx »

Witam, Jakis rok temu kupiłem TM2 Canyon wszystko pięknie działało nawet zrobiłem swój serwer na multi (Grałem jakies 2 miesiące) Teraz po prawie rocznej przerwie chciałem wrócic do gry i gdy loguje sie na konto pokazuje mi informacja, że nie mam dostępu do gry i żeby otrzymać dostęp muszę wpisać klucz na nowo i tu pojawia sie problem ponieważ gdy wpisuje klucz pojawia się informacja:

"Nieprawidłowy klucz rejestracyjny.
Ten klucz gry jest nieaktywny."

z ciekawości postanowiłem wpisać klucz na steamie (ponieważ po zakupie nie dodałem jej na steama) i zadziałał dodało mi gre. Tak wiec moje pytani brzmi co moge w tej sytuacji zrobić?
User avatar
djhubertus
Translator
Translator
Posts: 1252
Joined: 09 Jul 2012, 18:30
Location: Poland
Contact:

Re: TM2 Canyon problem

Post by djhubertus »

W takich sprawach należy skontaktować się z oficjalnym supportem http://forum.maniaplanet.com/viewforum.php?f=264

Sprawa wprowadzania kluczy to aktualnie męka za którą winny jest Steam. Nie łatwo jest wprowadzić 2 równoległe platformy :D
My Gamemodes:
MP4 - Countdown, Firefight
MP3 - Reduction, Overload, Flashpoint, Territory, SM Race, Escape
MP2 - Search & Destroy, Oscillation, Instagib
User avatar
kamyl
Posts: 248
Joined: 05 Apr 2011, 18:18

Re: TM2 Canyon problem

Post by kamyl »

Z tego co się dowiedziałem, z takim problemem z kontem czy kluczem, można (a nawet trzeba, dodałbym) kierować się do supportu od Ubisoft.

Daj znać, jaki ten support mają (czy pomagają chętnie, jak szybko, etc.), bo jestem ciekawy. ;)
User avatar
djhubertus
Translator
Translator
Posts: 1252
Joined: 09 Jul 2012, 18:30
Location: Poland
Contact:

Re: TM2 Canyon problem

Post by djhubertus »

Support jest bardzo dobry kamyl, problemy można kierować nawet poprzez PW do osób z Nadeo :)
My Gamemodes:
MP4 - Countdown, Firefight
MP3 - Reduction, Overload, Flashpoint, Territory, SM Race, Escape
MP2 - Search & Destroy, Oscillation, Instagib
Post Reply

Return to “Trackmania 2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest