Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Dyskutuj o wszystkim zwiÄ…zanym z TrackmaniÄ… 2.

Moderator: Polish Moderator

Daw
Posts: 57
Joined: 06 Apr 2011, 09:55
Contact:

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by Daw »

Nikt nie gra, united lepsze. Ogog UL9 :pop:
Lucas
Posts: 74
Joined: 07 Apr 2011, 17:50

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by Lucas »

Hola :D

KtoÅ› jeszcze gra:

-Ja jakimś cudem to wciąż mnie wciąga (pewnie dal tego, że pogrywam 2 razy na tydzień po 2h)
-Daff bo jakimÅ› cudem utrzymuje top 1
-Szubi bo czasem go widzÄ™
-Jeffrey nieznany na United
-Rat niedawno zaproponował mi Intro do LP4

Tak tak większość nie gra (prawo demokracji), bo nopki z was :P
Jak ktoś gra woli się nie wychylać.

Naprawdę argumenty typu "nie podoba mi się model uszkodzeń" do mnie nie przemawiają, ściągnij sobie z Carparku samochód i ten nie będzie się "rozpadał"

Za szerokie drogi? heh... kto Wam każe jeździć po tych szerokich łatwo znaleźć mapki z samymi wąskimi nieco trudniej z LOD no, ale to jest za trudne dla niektórych :)

PS

W UNited też gram, ale mam ostatnio kompletny brak czasu na jakąkolwiek grę wiec 2h na dzień w Canyon to po prostu Nolife dla mnie.
User avatar
dawiddada
Posts: 50
Joined: 12 Feb 2011, 14:25

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by dawiddada »

Przykre, ze nikt nie chce grac w taka dobra gre. Nie mam pojecia co wam w niej nie pasuje.
1 srodowisko? Jakos mi sie nie znudzilo.
Bloki? Jakos map jest wiele, zroznicowane, dla kazdego cos dobrego.
Cena? Wiekszosc z was i tak juz kupila.
Brak turniejow? Macie ZOTAC co tydzien, TFET1 w kwietniu, RoC jesli ktos sie chce poscigac na wyzszym poziomie ale bez nolifowania.
Malo graczy? Sami sobie jestescie winni. Jakbyscie grali, graliby tez inni, bo byloby wiecej graczy. A poza tym, wiele jest serwerow z +50 graczami, czy to mini, lol, fs. Jak chcecie techy w rundach to co za problem, macie RoC, przy okazji mozna ranking nabic.
Malo polakow? Chyba tylko ja gram aktywnie z polski, reszta to jakies randomy. Czasami mozna szubiego czy blinda zobaczyc. Jeff zaginal bez sladu z miesiac temu.
Jesli nadal wolicie gnic w wymarlym TMF, prosze. Nie mowcie mi, ze TMF nie umiera. Na TXP przychodza po 4 osoby (moze sie myle, ale takie dane na maniazones wyczytalem). Na TMUF najwiecej jest moze z 15 osob na serwerze, i to na stuntach. Jedyne co trzyma TMF przy zyciu to TMNF, bo darmowe, wiec ludzie beda zawsze. Ale w tym momencie 99% grajacych w TMF to Nationsowcy.
Nie wiem co chcialem przekazac w tym poscie, ot tak sobie napisalem.
:pil
User avatar
Ukito
Posts: 21
Joined: 13 Jul 2011, 14:36

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by Ukito »

Co mi w tej grze nie pasuje? Głównie to że gra bardziej upodobniła się do nations a odeszła od united. Widać to na przykład w singleplayerze gdzie jedeny tryb to wyścigi tak jak w nations. No i oczywiście zmiana samego modelu jazdy, czyli chociażby całkowite pozbycie się typowego dla islandu noslidu. Do tego sama jazda wg. mnie jest zbyt niekontrolowana i nieprzwidywalna. Sprawia to, że triale, które tak lubiłem na united stały się dla mnie katorgą nie przynoszącą ani satysfakcji ani funu.
Mimo to gra jest całkiem dobra, można trochę pojeździć zwłaszcza jeśli gra się z fajnymi ludźmi. Jednak dość szybko się to nudzi. Zdobywanie lp mnie nie bawi, a typy tras które wręcz kochałem na united na canyonie praktycznie nie istnieją(transitionale, triale), a przynajmniej nie w takiej formie w jakiej chciałbym w nie zagrać. Dochodzi do tego jeszcze całkowicie bezsensowne zachowanie auta na loopach i wallridach, zaprzeczające wszystkim prawom fizyki naraz.
Tak więc słowem podsumowania powiem: Canyon to fajna przygoda na jakiś miesiąc-dwa, ale nic ponad to. Co jak co ale poprzednie trackmanie postawiły poprzeczkę naprawdę wysoko i twórcom ciężko będzie ją przeskoczyć.
"Jeśli państwo zabiera pieniądze ludziom bogatym i daje je biednym, to w efekcie ma mniej ludzi zamożnych, a więcej biednych" - Daniel Hannan
Daw
Posts: 57
Joined: 06 Apr 2011, 09:55
Contact:

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by Daw »

Ukito wrote:Co mi w tej grze nie pasuje? Głównie to że gra bardziej upodobniła się do nations a odeszła od united. Widać to na przykład w singleplayerze gdzie jedeny tryb to wyścigi tak jak w nations. No i oczywiście zmiana samego modelu jazdy, czyli chociażby całkowite pozbycie się typowego dla islandu noslidu. Do tego sama jazda wg. mnie jest zbyt niekontrolowana i nieprzwidywalna. Sprawia to, że triale, które tak lubiłem na united stały się dla mnie katorgą nie przynoszącą ani satysfakcji ani funu.
Mimo to gra jest całkiem dobra, można trochę pojeździć zwłaszcza jeśli gra się z fajnymi ludźmi. Jednak dość szybko się to nudzi. Zdobywanie lp mnie nie bawi, a typy tras które wręcz kochałem na united na canyonie praktycznie nie istnieją(transitionale, triale), a przynajmniej nie w takiej formie w jakiej chciałbym w nie zagrać. Dochodzi do tego jeszcze całkowicie bezsensowne zachowanie auta na loopach i wallridach, zaprzeczające wszystkim prawom fizyki naraz.
Tak więc słowem podsumowania powiem: Canyon to fajna przygoda na jakiś miesiąc-dwa, ale nic ponad to. Co jak co ale poprzednie trackmanie postawiły poprzeczkę naprawdę wysoko i twórcom ciężko będzie ją przeskoczyć.
Zgadzam siÄ™ w 100%
User avatar
andrus
Posts: 170
Joined: 05 Apr 2011, 17:40

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by andrus »

Ukito wrote:Co mi w tej grze nie pasuje? Głównie to że gra bardziej upodobniła się do nations a odeszła od united. Widać to na przykład w singleplayerze gdzie jedeny tryb to wyścigi tak jak w nations. No i oczywiście zmiana samego modelu jazdy, czyli chociażby całkowite pozbycie się typowego dla islandu noslidu. Do tego sama jazda wg. mnie jest zbyt niekontrolowana i nieprzwidywalna. Sprawia to, że triale, które tak lubiłem na united stały się dla mnie katorgą nie przynoszącą ani satysfakcji ani funu.
Mimo to gra jest całkiem dobra, można trochę pojeździć zwłaszcza jeśli gra się z fajnymi ludźmi. Jednak dość szybko się to nudzi. Zdobywanie lp mnie nie bawi, a typy tras które wręcz kochałem na united na canyonie praktycznie nie istnieją(transitionale, triale), a przynajmniej nie w takiej formie w jakiej chciałbym w nie zagrać. Dochodzi do tego jeszcze całkowicie bezsensowne zachowanie auta na loopach i wallridach, zaprzeczające wszystkim prawom fizyki naraz.
Tak więc słowem podsumowania powiem: Canyon to fajna przygoda na jakiś miesiąc-dwa, ale nic ponad to. Co jak co ale poprzednie trackmanie postawiły poprzeczkę naprawdę wysoko i twórcom ciężko będzie ją przeskoczyć.
Image
No po prostu to co chciałem przekazać :clap: . Przyjemnie się jeździ, odkrywa nowy samochód, ale sama gra zrobiona pod nationsowców. Brak puzzle/platform mi doskwiera.
shioon
Posts: 2
Joined: 19 Oct 2011, 18:38
Location: Poland

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by shioon »

Witam, wszystkich. Jestem posiadaczem TM2 Canyon już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz znalazłem czas i chęci się z wami przywitać. ;) :clap:
Trzyzet
Posts: 6
Joined: 21 Aug 2011, 17:55

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by Trzyzet »

Dżem bobry :]

Przed chwilą wykonał się przelew, także baj baj nubki :)
User avatar
Trzeci
Posts: 1
Joined: 08 Mar 2013, 18:48

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by Trzeci »

Siemacie :D 3Wita
User avatar
promasterpl
Posts: 265
Joined: 10 Apr 2011, 22:00
Contact:

Re: Kupiłeś TM2? Jesteś nowy? Przywitaj się!

Post by promasterpl »

Trzyzet ty lepiej kupuj SM! :)
Post Reply

Return to “Trackmania 2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest