Clan

Dyskutuj o wszystkim zwiÄ…zanym z TrackmaniÄ… 2.

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
rudyPL23
Posts: 2
Joined: 02 Sep 2011, 19:08

Clan

Post by rudyPL23 »

Witam. Zakupiłem TM2, po roku grania w TMNF, mam pytanie czy ktoś już też kupił / ma zamiar i chciałby założyć clan ?
User avatar
artanonim
Posts: 37
Joined: 10 Dec 2010, 11:32
Location: Tarnowo Podgórne // Poland
Contact:

Re: Clan

Post by artanonim »

Powstawało już od groma różnych klanów i teamów, z czego 75% zostało stworzonych na podobnym pomyśle ("a, stworzymy sobie klan, może akurat się rozwinie"). Można się domyślić, że żaden z nich nie przetrwał za długo. Opisz swoją wizję, możliwości, potencjalną stronę, znajdź kilku (nie dwóch, trzech, tylko więcej) chętnych i dopiero się bierz za jako takie tworzenie i organizowanie.
Image
// mapmaker // screenmaker // mz moderator // trackmaniac //
wojtek1061
Posts: 59
Joined: 23 Apr 2011, 17:33
Location: polska śląsk
Contact:

Re: Clan

Post by wojtek1061 »

moje zdanie jest proste i banalne jest nas za mało aby tworzyć jak na razie klan to dopiero beta trzeba czekać aż szersze grono zakupi tą grę ja też planuje z kolegami takowy klan założyć ale czekam
Image
rudyPL23
Posts: 2
Joined: 02 Sep 2011, 19:08

Re: Clan

Post by rudyPL23 »

hmm
moja wizja klanu to coś teraz napiszę na szybko najwyżej coś dodam

chciałbym założyć klan (nie koniecznie musi to być tylko TM2) w którym byłby jeden team, który grałby swoje tzn: mixy, spary itd itp.
Przewidywałbym też sekcję 4FUN, czyli bardziej takie stowarzyszenie ludzi którzy graliby w TM2 na np: jednym serwerze.
Do tego proponowałbym serwer do gry (ofc) oraz serwer do rozmowy głosowej (to już w sumie mam, ts3)
Stronę i forum w sumie mógłbym coś zrobić, ale nie była by to tak profesjonalna stron czy forum jakbym chciał.
sebik
Posts: 157
Joined: 22 Jun 2010, 15:40
Location: Poland/ÅšlÄ…skie

Re: Clan

Post by sebik »

Mówiąc o 'stowarzyszeniach' nie zapominaj że to forum samo w sobie tworzy mocną związaną społeczność. Na przykład w United zbieramy się w wspólnie grywaliśmy spary i meczyki 4fun pod tajemniczym kryptonimem event lub TXP :P
Post Reply

Return to “Trackmania 2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest