Filmiki Oziego (póki co, tylko jeden)

Dyskutuj o wszystkim związanym z Trackmanią 2.

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
SirOzi

Filmiki Oziego (póki co, tylko jeden)

Post by SirOzi » 27 Sep 2011, 20:43

Yo, nie ma działu na filmiki, więc się nie obrazicie jak pójdę w kierunku akievansa i zrobię sobie temacik.
Trochę mi to to zajęło, zwłaszcza, że wszystkie przejazdy sam nagrałem, dlatego też nie chciało m się przerabiać całej piosenki i wykorzystałem tylko połowę.
Można powiedzieć, że zrobiłem taki sobie wideoklip, mam nadzieję, że wam się spodoba (i podziękowania do akievansa za natchnienie)
http://www.youtube.com/watch?v=_t1ZkqnKyuc <-- Linkozord
ImageImageImage < klikaj !

kamyl

Re: Filmiki Oziego (póki co, tylko jeden)

Post by kamyl » 27 Sep 2011, 21:12

Hah, świetny pomysł. Wykonanie też. Nie było nudno :).

promasterpl

Post by promasterpl » 28 Sep 2011, 14:08

A mi z kolei się nie spodobało. Pomijając spore problemy z kamerą i błędy graficzne - pomysł ze skinami był fajny, ale wbrew temu co pisałeś na końcu, muszę ponarzekać - skiny były obrzydliwe i robione na szybko, co totalnie popsuło ten fajny efekt. A samą muzykę zmutowałem po minucie, bo tego nie da się słuchać. Reszta ujdzie.

Ukito

Post by Ukito » 28 Sep 2011, 15:26

Zajebiaszcze te przjeścia między samochodami, na dodatek w miare zsynchronizowane z muzyką. Za to początek nie powala, ale potem się już tylko rozkręca. No i kamera czasmi troche zbyt szarpie. Mimo to oglądało się całkiem przyjemnie. Także dobra robota! :thumbsup:
"Jeśli państwo zabiera pieniądze ludziom bogatym i daje je biednym, to w efekcie ma mniej ludzi zamożnych, a więcej biednych" - Daniel Hannan

blabusPL

Post by blabusPL » 28 Sep 2011, 16:34

moim zdaniem filmik przyjemny dla oka a muzyka nawet pasuje :yes: jedyny problem to troche za szybkie przesuwanie kamery ale i tak dobrze 9/10 :D :thumbsup:

kamyl

Post by kamyl » 28 Sep 2011, 19:06

Dodam jeszcze, że to chyba jedyny filmik, w którym "kwadratowe" ścieżki kamery wyszły genialnie. Ktoś pisał, że czasem zbyt mocno szarpie kamerą. Mi się bardzo podobało, np. te w 47-51 s.
Bardzo podobało mi się to, że samochody nawiązywały do tekstu, np. przy "then we just get up and go" albo "don't fuck around" albo skin z "this planets our to defend". Na pewno jeden z cieakwszych filmów z TM moim zdaniem.

SirOzi

Post by SirOzi » 28 Sep 2011, 19:46

Co do tych ostrych przejść kamery, bardzo chciałbym by przejścia z auta do auta były płynniejsze, nawet takie nagrałem. No ale piosenka mi na to nie pozwalała, za szybka była, więc często przejście było nagrane całkiem płynnie, ale potem musiałem je przyspieszać podczas montażu, bo nie pasowało z muzyką :P . A także, nie mogło zwalniać gdy już doleciało do auta, bo motion blur lubił mi cały samochód rozmazać i tekstu widać nie była, stąd też w niektórych scenach motion blur jest całkowicie wyłączony.
Może jak będę coś następnego będę skrobał, to się poprawię pod tymi względami, póki co nie mam na nic pomysłu :P .
A i nie wiem czy nadeo naprawiło ten błąd z niekręcącymi się kółkami podczas replayów, to by mi ułatwiło sprawę, tutaj wszystko było kręcone jako intro pod trasę i z ostatnią sceną gdzie te wszystkie auta lecą, to był horror, tyle przejazdów robić. No i w media trackerze przydałoby się cofnij, kopiuj i wklej.
ImageImageImage < klikaj !

Hashash

Post by Hashash » 30 Sep 2011, 21:21

Jak dla mnie bomba :D Wielki szacun za twój poświęcony czas na to. Świetna robota, czekam na więcej!

QuattroRMT

Post by QuattroRMT » 03 Oct 2011, 20:24

Świetny filmik i na pewno jedyny w swoim rodzaju! :1010
Image

═╦═╔╦╗² player since 1st October 2011 ;-)

Dommy
Translator
Translator

Post by Dommy » 03 Oct 2011, 21:26

Świetne! To może być nawet trailer dla kanału Oziego! Ja tylko pozazdroszczę... :1010
Ryzen 7 2700X, GTX 1070 Ti, 16 GB RAM, Windows 10 Insider Build
FORUM MODERATOR • CREATOR OF SHOOTMANIA GALAXY & TRACKMANIA² PURSUIT

Contact me via GALAXY & PURSUIT DISCORD

Post Reply

Return to “Trackmania 2”