Labirynt kanionodolinowy?

Dyskutuj o wszystkim zwiÄ…zanym z TrackmaniÄ… 2.

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
User avatar
Dommy
Translator
Translator
Posts: 1901
Joined: 25 Aug 2011, 21:45
Location: Poland
Contact:

Labirynt kanionodolinowy?

Post by Dommy »

Tak sobię myślę i pomyślałem dwie sprawy.

1. Z Canyonu do Valleya i z powrotem
Sytuacja: Jakiś playerek-maniak ma wszystkie gry od Ubisoftu: Canyon, Valley, jakieś trzecie środowisko. Wchodzi do M-Exchange i ściąga co się da. Wkleja wszystko do folderów tras i odpala TM2. OK, ale które TM2? Raczej wszystkie 3 dla każdego środowiska. I mamy problem. Trzy gry jednocześnie, procesor siada, karta się pali i proszek z komputera zostaje.
Wniosek: Nadeo musi zrobić TM2 United, albo coś w tym stylu. Zwykły gracz nie będzie labirować z jakiejś pustyni do lasu i nie wiemy czego. Po kilku takich manewrach zacznie się denerwować, co chyba za słabo powiedziane...

2. No i co będzie trzecie?
Cytaty:
elitechris wrote:Ciekawe, czy tylko te 2 środowiska będą, czy jeszcze mają jakieś w zanadrzu. :?:
andrus wrote:Nie wprowadzili moon, bo był zbyt podobny do prowadzenia (podobno) samochodu coast.
Daw wrote:Będą lepsze. (miejmy nadzieję)
kamyl wrote:Stawiam 100 planetsów, że 3 envir będzie miał śnieg.
sebik wrote:Envir ze śniegiem (Cryo) ma być w Shootmanii :D Choć co do trzeciego enviru TM2 nic nie wiadomo, więc też nie wykluczone.
kamyl wrote:W wywiadzie w TM-Actu Hylis ujawnił, że Storm będzie pierwszym środowiskiem w SM.
domino54 wrote:Zapowiada się na kolejną świetną grę Nadeo, lecz zaraz, zaraz! Myśleliśmy, że Cryo będzie pierwsze... :) :arrow: :?:
andrus wrote:Czyli Cryo nie będzie pierwsze? Kolejne opóźnienia, zmiany itp.? Trochę się zniecierpliwiłem...
Daw wrote:Karo sugeruje, że TM2 bedzie kopią TMO:
Snow/xxxx - śnieg,
Desert/Canyon - pustynia,
Rally/Valley - natura i polskie drogi.
Wniosek:
W TM2 będą środowiska:
1. Canyon - jest, lecz pojawił się drugi;
2. Valley - pierwsze było, na filmie były auta; zastanawiam się, czy Valley to pierwowzór Canyonu, gdyż widać podobne blocki jak w kanionie;
3. Cryo - w ShootManii może być, lecz TM2 to podobno kopia TMO; tylko grogi dodać.
W ShootManii znam trzy:
1. Storm - udokumentowane i niezmienne (raczej);
2. Cryo - 3 linijki w górę napisałem, że jest do TM2, ale Nadeo to nieobliczalne zwierzę i może przywrócić do SM;
3. Moon - być może plotki się potwierdzą i księżyc dojdzie do SM (taki Battlefield w DarkOrbit).
W QuestManii:
1. Moon - i znowu nie wiemy, co zrobią; baza na księżycu do zbudowania to nawet coś.

----------
Piszcie, czy myślę "dobrze".
Last edited by Dommy on 08 Nov 2011, 20:55, edited 1 time in total.
Ryzen 7 2700X, GTX 1070 Ti, 16 GB RAM, Windows 10 Insider Build
FORUM MODERATOR • CREATOR OF SHOOTMANIA GALAXY & TRACKMANIA² PURSUIT

Contact me via GALAXY & PURSUIT DISCORD
Lucas
Posts: 74
Joined: 07 Apr 2011, 17:50

Re: Labirynt kanionodolinowy?

Post by Lucas »

Mi już po ściągnięciu z MX'a mapy i próbie jej uruchomienia z poziomu folderu skutkuje uruchomieniem TMUF i błędem "brak edycji unnasignet (czy jakoś tak)" To wygląda tak jakby Kanion miał być płatnym dodatkiem do TMUF :D

Co do pytania. Nie wiem jak to będzie wyglądało przy SM i QM, ale gdyby wyszedł Valley i ja posiadałbym Canyon gry prawdopodobnie by się rozpoznały i połączyły. Po prostu uruchomiłbym TM2 i miał dostęp do 2 zamiast 1 środowiska.

Osobne zakładki kampanii dla Canyon i Valley.
Jeśli ściągnął byś mapkę na Valley nie posiadając tego środowiska wywaliło by Ci mniej więcej to co komuś ściągającego Mapę Coast, a posiadającego TMNF.

Zresztą *nie jestem pewien" można chyba połączyć posiadane konto TMNF z TMUF gdy ktoś postanowi kupić United?
User avatar
nod32
Posts: 76
Joined: 06 Apr 2011, 11:49

Re: Labirynt kanionodolinowy?

Post by nod32 »

Zapomniałeś, że w MP 2.0 będzie można tworzyć własne enviry. Tak wynika przynajmniej z informacji na forum.

Ja samochód z Moon (jeśli będzie) wyobrażam sobie jako superszybki pojazd (1500 km/h?) z niesamowitą sterownością (coś jak Snow 2.0 właśnie) i brakiem grawitacji (podobnie jak wallride'y na Canyon - wyobrażacie sobie pionowy start i boosta?).
Post Reply

Return to “Trackmania 2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest