Niusy z TM2

Dyskutuj o wszystkim związanym z Trackmanią 2.

Moderator: Polish Moderator

wojtek1061

Re: Niusy z TM2

Post by wojtek1061 » 01 May 2011, 17:34

Jeżeli tak zrobią to strasznie głupio i będzie trzeba płacić w euro :?
Image

kamyl

Post by kamyl » 01 May 2011, 18:34

Będzie, będzie :D w euro albo w dolcach :D i nie będzie zniżek dla polaków :D będzie jak najbardziej pełna cena za okrojoną grę :DDDDD owned :mrgreen:

andrus

Post by andrus » 01 May 2011, 19:16

Kamyl, twój pesymizm czasem rozwala :mrgreen:
Ale tylko czasem :/

kenexgro123

Post by kenexgro123 » 01 May 2011, 21:08

Według portalu Gry-online, trackmania 2 będzie wydana w Polsce w październiku 2011!
producent : Nadeo
wydawca : Ubisoft
dystrybutor PL : Ubisoft

światowa data premiery : październik 2011
data wydania w Polsce : październik 2011
Dla niedowiarków : http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14103

Wierzyć w to, czy nie?

sebik

Post by sebik » 01 May 2011, 22:04

Nie wierzyć.

ziomalus

Post by ziomalus » 01 May 2011, 22:32

Wg najnowszych informacji ma być Q4. Ja obstawiam grudzień. :D
Image

Lucas

Post by Lucas » 01 May 2011, 23:08

ziomalus wrote:Wg najnowszych informacji ma być Q4. Ja obstawiam grudzień. :D
sio mi z grudniem... byłem pierwszy, twierdzac ze wyjdzie na święta :D Czas zbierać te 25 eurosów

kamyl

Post by kamyl » 02 May 2011, 06:22

Lucas owned. I kto tu jest pesymistą? :D To nie ja chcę płacić 25 euro za envir xdxd
(dla przypomnienia - ja obstawiałem jedyne 19.99)

Edit: żeby Was bardziej zdołować... przeliczę coś. Jeśli mamy płacić 25 euro za envir, to wychodzi to 75 zł za 1 envir. Środowisk jest po 3 na każdą grę, a gier jest 3, co daje w sumie 9 envirków. Całe ManiaPlanet będzie kosztować 675 zł :mrgreen:

kenexgro123

Post by kenexgro123 » 02 May 2011, 09:43

Jeśli gra faktycznie będzie wydana w Polsce, to myślę że pojawi się też w wersji pudełkowej. Tak samo było z worms reloaded. Twórcy mówili że tylko na steamie, ale jak już gra została wydana w Polsce, to w pudełkach 8-)

Lucas

Post by Lucas » 02 May 2011, 11:38

From Gry-Online
Kontynuacja popularnej gry wyścigowej, w której oprócz uczestniczenia w kolejnych zawodach zajmujemy się również projektowaniem własnych tras.
TrackMania 2 jest pełnoprawną kontynuacją popularnej gry wyścigowej z 2003 roku, która w międzyczasie doczekała się wielu samodzielnie funkcjonujących rozszerzeń. Za stworzenie omawianego sequela ponownie odpowiedzialne jest francuskie studio deweloperskie Nadeo.

Ogólny charakter rozgrywki pozostawiono w bardzo zbliżonej postaci do pierwowzoru, tak więc mamy do czynienia ze zręcznościowym modelem jazdy, wymuszającym wręcz konieczność wykonywania efektownych poślizgów i karkołomnych akrobacji. Kolejne wyścigi rozgrywamy w pojedynkę lub z udziałem innych graczy. W tym drugim przypadku na uwagę zasługuje dodanie opcji zabawy na podzielonym ekranie.

W TrackManii 2 jeszcze większy nacisk położono na opcję własnoręcznego projektowania tras. Zakres działania narzędzi edycyjnych został znacznie poszerzony, gdyż nie tylko możemy dopasowywać do siebie gotowe obiekty, ale i projektować od podstaw elementy otoczenia. Z myślą o bardziej zaawansowanych użytkownikach przygotowano z kolei ManiaScript, czyli pełnoprawny język skryptowy pomocny we wdrażaniu złożonych funkcji.

W opisywanej drugiej części cyklu producent poczynił wiele zmian w oprawie wizualnej produktu, dostosowując całość do współczesnych standardów. W rezultacie na ekranie widzimy szczegółowo animowane pojazdy, elementy otoczenia są bogatsze w detale, a całość wzbogacają zaawansowane efekty świetlne.
Tak po przeczytaniu tego opisu zastanawiam się:
-czy ten co to pisał grał w ogóle w TM?
-czy nie potrafią pisać

Z pierwszą częścią zgadzam się jednak

"Ogólny charakter rozgrywki pozostawiono w bardzo zbliżonej postaci do pierwowzoru, tak więc mamy do czynienia ze zręcznościowym modelem jazdy, wymuszającym wręcz konieczność wykonywania efektownych poślizgów i karkołomnych akrobacji. "

To chyba mowa o Nations. Nie przypominam sobie, żeby w któryms z innych środowisk gracz był zmuszony do poślizgów (raczej takowych należy unikać) i wykonywania ewolucji, chyba, że mają na myśli loopy.
W dodatku podzielony ekran w TM był od zawsze, więc nie dodano go do trybów wieloosobowych.

Ogólnie jakiś czerstwy ten opis :(
Nie wiem o czym pisze, ale coś napisze opierając sie na tym co pokazało google.

Post Reply

Return to “Trackmania 2”