kupno Gry i zapytanie

Dyskutuj o wszystkim zwiÄ…zanym z ShootmaniÄ….

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
madero579
Posts: 3
Joined: 09 Jan 2014, 17:00

kupno Gry i zapytanie

Post by madero579 »

Witam mam pytanie dotyczące gry, a mianowicie chodzi o to czy po zakupie Shootmania storm za 69 zł będe miał
odblokowane wszystkie środowiska typu Royal,Combo,Heroes,Joust itp czy tylko bdzie Storm odblokowane jak to wygąda ? :)
User avatar
djhubertus
Translator
Translator
Posts: 1252
Joined: 09 Jul 2012, 18:30
Location: Poland
Contact:

Re: kupno Gry i zapytanie

Post by djhubertus »

Cześć, jak na razie istnieje tylko jedno środowisko Storm.
Heroes, Joust, Elite, Combo itp. to tryby gry pod Storm z oddzielnym rankingiem(Pod e-sport robione ^^)
My Gamemodes:
MP4 - Countdown, Firefight
MP3 - Reduction, Overload, Flashpoint, Territory, SM Race, Escape
MP2 - Search & Destroy, Oscillation, Instagib
madero579
Posts: 3
Joined: 09 Jan 2014, 17:00

Re: kupno Gry i zapytanie

Post by madero579 »

djhubertus wrote:Cześć, jak na razie istnieje tylko jedno środowisko Storm.
Heroes, Joust, Elite, Combo itp. to tryby gry pod Storm z oddzielnym rankingiem(Pod e-sport robione ^^)
Pamiętasz wersjie Beta? bedzie tak samo po zakupie czy dopiero kiedyś ?wytłumacz mi to dokładnie :):)
User avatar
djhubertus
Translator
Translator
Posts: 1252
Joined: 09 Jul 2012, 18:30
Location: Poland
Contact:

Re: kupno Gry i zapytanie

Post by djhubertus »

Nie zrozumiałem pytań. Pamiętam alphę, pamiętam betę(w sumie ta gra jest nadal w fazie bety :D)

Jak zakupisz Storm, otrzymujesz dostęp do wszystkich tytułów(zwane title packami) które opierają się o to środowisko. Czyli Elite, Heroes, Combo, Joust, Speedball, Obstacle, Under Siege, Invasion itp. będą twoje bo te tytuły są tworzone na Storm. Dostęp uzyskasz również do zwykłego storm i podstawowych serwerów.

Serwery w Storm od serwerów w tych title packach różnią się możliwościami i przede wszystkim dają więcej możliwości dla twórcy.
My Gamemodes:
MP4 - Countdown, Firefight
MP3 - Reduction, Overload, Flashpoint, Territory, SM Race, Escape
MP2 - Search & Destroy, Oscillation, Instagib
madero579
Posts: 3
Joined: 09 Jan 2014, 17:00

Re: kupno Gry i zapytanie

Post by madero579 »

djhubertus wrote:Nie zrozumiałem pytań. Pamiętam alphę, pamiętam betę(w sumie ta gra jest nadal w fazie bety :D)

Jak zakupisz Storm, otrzymujesz dostęp do wszystkich tytułów(zwane title packami) które opierają się o to środowisko. Czyli Elite, Heroes, Combo, Joust, Speedball, Obstacle, Under Siege, Invasion itp. będą twoje bo te tytuły są tworzone na Storm. Dostęp uzyskasz również do zwykłego storm i podstawowych serwerów.

Serwery w Storm od serwerów w tych title packach różnią się możliwościami i przede wszystkim dają więcej możliwości dla twórcy.

O to mi własnie chodziło wielkie dzieki :): wrazie pytań jeszcze napisze :) pozdrawiam
User avatar
djhubertus
Translator
Translator
Posts: 1252
Joined: 09 Jul 2012, 18:30
Location: Poland
Contact:

Re: kupno Gry i zapytanie

Post by djhubertus »

Luz, możliwe że znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania na naszym forum Polskiej społeczności pod adresem: http://smpolska.pl ;)
My Gamemodes:
MP4 - Countdown, Firefight
MP3 - Reduction, Overload, Flashpoint, Territory, SM Race, Escape
MP2 - Search & Destroy, Oscillation, Instagib
Post Reply

Return to “Shootmania”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests