Kupujecie?

Dyskutuj o wszystkim zwiÄ…zanym z QuestmaniÄ….

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
User avatar
kamyl
Posts: 248
Joined: 05 Apr 2011, 18:18

Kupujecie?

Post by kamyl »

Ja na pewno nie. Jedyną strategiczną grę, którą lubię są Worms'y. :P Nie lubię izometrycznego widoku i walk typu "kliknij tu i tu, a żołnieżyk będzie walczył machając mieczem co 3 sekundy". Nie lubię sredniowiecza, a takie gry zazwyczaj toczą się w czasach bez cywilizacji i technologii. Po prostu nie lubię takich gier i już, choć czy QM taka będzie? Praktycznie nic o tym nie wiadomo, jedynie tytuł daje do myślenia.
wienshu
Posts: 82
Joined: 06 Apr 2011, 14:56
Contact:

Re: Kupujecie?

Post by wienshu »

Ja uwielbiam wszystkie strategie tekże chyba kupię ale jeszcze zobaczę. Poczekamy na premierę to będziemy wiedzieć czy warto :P
User avatar
Hashash
Posts: 3
Joined: 30 Sep 2011, 21:19

Re: Kupujecie?

Post by Hashash »

Strategiczna gra? Wiecie w ogóle co oznacza RPG panowie? :P Nijak to się ma do strategicznej gry :) Poza tym kolega w pierwszym poście opisał bardziej grę hack'n'slash :P No dobra, dobra... czepiam się...

Ja oczekuję bardzo tej gry, ponieważ RPG to jeden z moich ulubionych gatunków, a patrząc na wcześniejsze dokonania Nadeo, czyli Trackmanię myślę i mam nadzieję, że gra zła nie będzie :)
User avatar
kamyl
Posts: 248
Joined: 05 Apr 2011, 18:18

Re: Kupujecie?

Post by kamyl »

Możliwe, że nie wiem, ale z czymś takim mi się to kojarzy. Nigdy nie interesowały mnie gry tego typu.
User avatar
Hashash
Posts: 3
Joined: 30 Sep 2011, 21:19

Re: Kupujecie?

Post by Hashash »

To może QuestMania będzie pierwszą grą tego typu, która zdobędzie Twoje serce? :D
User avatar
kamyl
Posts: 248
Joined: 05 Apr 2011, 18:18

Re: Kupujecie?

Post by kamyl »

Raczej nie, jestem bardzo nastawiony na anty do takich gier ;). Wolę pograć w coś innego, jak już mam czas na grę.
Post Reply

Return to “Questmania”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest