Dodatkowe atrakcje podczas gry w TM2.

Dyskutuj o wszystkim.

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
User avatar
kamyl
Posts: 248
Joined: 05 Apr 2011, 18:18

Dodatkowe atrakcje podczas gry w TM2.

Post by kamyl »

-przeszkadzanie w zdobywaniu kill streaków poprzez przypadkowe rozjeżdżanie przypadkowych żołnierzyków (czy tam kogo/czegokolwiek co tam strzela do siebie),
-możliwość przypadkowego uszkodzenia samochodu przez zabłąkny granat z SM, (a ile razy tak giniecie w strzelankach? od teraz możliwość całkowicie przypadkowego wkurzenia dostępna także w TM!)
-wkurzeni strzelacze z SM (od tych wyścigów na ich polu bitwy) mogą celowo strzelać w opony,
-niebezpieczeństwo w postaci smoków: osobnik taki może nas zadeptać lub usmażyć w każdej chwili,
-możliwość przeszkadzania graczom w wykonywaniu questów w QM, np. poprzez rozjeżdżanie armii rycerzy (mam nadzieję, że ragdolle będą ;d) (będzie to moje ulubione zajęcie, gdy osiągnę już zadowalający mnie czas w trybie TA :D),
-wkurzeni magowie z QM mogą prosto mówiąc - zniszczyć samochód lub wysłać go w powietrze (sprytniejsi gracze wykorzystają to i podczas lotu nakierują samochód w kierunku mety),


W ogóle fajnie będzie się wpierdolić z SM do QM i rozwalać rycerzyków z mieczami normalną bronią palną ;d.

Wypisujcie swoje :D.
Last edited by kamyl on 10 Apr 2011, 11:45, edited 1 time in total.
grekuxo
Posts: 29
Joined: 05 Apr 2011, 19:04

Re: Dodatkowe atrakcje podczas gry w TM2.

Post by grekuxo »

Z tego, co zrozumiałem z Twojego posta, to wszystkie te tryby (TM, SM, QM) będą ze sobą złączone w jeden server 0_o... Coś mi tu nie pasi... Albo po prostu się nie znam.
sebik
Posts: 157
Joined: 22 Jun 2010, 15:40
Location: Poland/ÅšlÄ…skie

Re: Dodatkowe atrakcje podczas gry w TM2.

Post by sebik »

włącz <ironia_mode_on> i przeczytaj jeszcze raz
wienshu
Posts: 82
Joined: 06 Apr 2011, 14:56
Contact:

Re: Dodatkowe atrakcje podczas gry w TM2.

Post by wienshu »

Tak a może jeszcze frytki do tego :P Bolidy będą na frytki xd
User avatar
Szymon130
Posts: 22
Joined: 05 Apr 2011, 17:17
Contact:

Re: Dodatkowe atrakcje podczas gry w TM2.

Post by Szymon130 »

nigdzie nie jedziemy, a zupa była za słona.
blabusPL
Posts: 41
Joined: 02 May 2011, 14:14

Re: Dodatkowe atrakcje podczas gry w TM2.

Post by blabusPL »

ta... jedzie samochod a za nim leci smok a na nim jakis mag do ktorego strzela jakis zolnierz ktorego kompan zostal potracony przez scigajace sie auta :twisted:
filesemen
Posts: 4
Joined: 29 Apr 2011, 08:16

Re: Dodatkowe atrakcje podczas gry w TM2.

Post by filesemen »

:D tak a może jeszcze jadące pociągi przed przejazdem kolejowym :D
blabusPL
Posts: 41
Joined: 02 May 2011, 14:14

Re: Dodatkowe atrakcje podczas gry w TM2.

Post by blabusPL »

w SM TM czy QM nie ma nic o pociagach ale fajnie by bylo :twisted: :idea: milo by bylo gdyby wprowadzonono objekty podatne na pojazdy (np samochod wpada na znak i ten znak odpada) :idea: ale aby byl server z TM , SM , QM to kazda gra musi miec takie same bloki co oznacza mnostwo zbednych rzeczy ( np. po co magikom w QM drogi? albo w Tm jakies wioski) :| :?:
Post Reply

Return to “Off-Topics”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest