Closed beta2

Diskutujte o čemkoliv, co souvisí s Shootmania.

Moderator: Czech Moderator

Post Reply
hobla
Posts: 3
Joined: 09 Jan 2013, 00:02

Closed beta2

Post by hobla »

Po obdrzeni promokodu do dvojky mi nejde stahnout hra. Na strance "http://us-maniaplanet.gamesplanet.com/s ... ass-1month" misto download tlacitka se mi objevi napis "Sorry, this product cannot be bought from your current location."

Tak to mam jit stahovat k sousedovi?

Pouzivam firefox, ale zkousel sem to i prez explorer se stejnym vysledkem. jediny se chytil TOR browser, ale ten mi zase vyhazuje v obchode "Payment Rejected". Tak nevim jak dal.

Jake mate vy zkusenosti?
User avatar
jhs
Posts: 109
Joined: 02 Aug 2011, 14:03
Location: Velim, Czech Republic
Contact:

Re: Closed beta2

Post by jhs »

Mě to taky háže chybu, ale zkusil bych jít na shootmania.com > koupit> stáhnout a když máš tu stránku s nákupem,tak otevři vložte promo kód> a tam bych ho zkusil napsat
hobla
Posts: 3
Joined: 09 Jan 2013, 00:02

Re: Closed beta2

Post by hobla »

jhs wrote:Mě to taky háže chybu, ale zkusil bych jít na shootmania.com > koupit> stáhnout a když máš tu stránku s nákupem,tak otevři vložte promo kód> a tam bych ho zkusil napsat
Tak sem to zkousel jak pises ale na ostrou verzi nefunguje promo a chce to po me furt 16 ecek :(
JeRyo
Posts: 27
Joined: 18 Apr 2011, 16:52

Re: Closed beta2

Post by JeRyo »

Hello,

if you have problem for getting the Beta, please go to www.shootmania.com/1month-beta and you should see the download button.
Sorry for that :teub:
Cheers

Jeryo
hobla
Posts: 3
Joined: 09 Jan 2013, 00:02

Re: Closed beta2

Post by hobla »

JeRyo wrote:Hello,

if you have problem for getting the Beta, please go to http://www.shootmania.com/1month-beta and you should see the download button.
Sorry for that :teub:
Cheers

Jeryo
Excelent

Thanx a lot JeRyo


ps. mam este tri ty promokody tak jestli ste se nestihli prihlasit a chcete se kouknout poslete mi PM ;)
Post Reply

Return to “Shootmania”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests