Poważny problem z zakupem.

Dyskutuj o wszystkim zwiÄ…zanym z ShootmaniÄ….

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
Algitru
Posts: 1
Joined: 03 Apr 2013, 15:19

Poważny problem z zakupem.

Post by Algitru »

Witam. Zamówiłem ostatnio pre- order Shootmani na stronie http://pl-maniaplanet.gamesplanet.com/e ... -3202.html . Wybrałem płatność przez przelewy24.pl. Następnego dnia dostałem informacje od przelewy24 ze pieniądze zostały dostarczone do sprzedawcy, jednak ani klucza ani potwierdzenia ze strony sklepu nie dostałem. Postanowiłem napisać do supportu o zaistniałej sytuacji. Po 2 dniach czekania wysłali mi taką oto wiadomość:
Thank you for contacting the customer service

In response to your query sent on 02 April 2013, please find below the requested information.


Hello,

We have generated a promotional code for your next purchase on our portal maniaplanet.gamesplanet.com/eshop/maniaplanet/shootmania-storm-3202.html

Please login on our website and select a game by clicking on "Download", then go to the Checkout by clicking on the cart icon on top of the page.

On the payment page, please enter the promotional code in its special field on the first payment step and click on "OK".

Verify the new price and proceed with the selection of the card type.

Your promotional code is: (tutaj jest kod)

If you have further questions or other problems, please do not hesitate to get in contact with us.

Please excuse us for the delay of our answer.

Thank you,
Nie wiem jak to co wysłali odnosi się do mojego problemu i czy myślą, że wysłanie kodu promocyjnego KTÓRY NIE DZIAŁA sprawi, iż kupie tą grę jeszcze raz? Naprawdę proszę o pomoc. Może miałem zły mail do supportu albo źle coś ująłem- nie wiem. Proszę doradźcie jak mam się z nimi skontaktować i w jakiej formie napisać podanie o wysłanie kodu, bo w obecniej sytuacji zostałem okradziony z 60 zł :/ Czy jeśli prześlę im wydruk przelewu to coś pomoże?
User avatar
promasterpl
Posts: 265
Joined: 10 Apr 2011, 22:00
Contact:

Re: Poważny problem z zakupem.

Post by promasterpl »

Spytaj jeszcze raz o kod promocyjny. Z tego co wiem ten kod ma dać ci przy nowym zakupie SM za darmo, bo nie otrzymywanie kodów to zywkły bug systemu. Jeżeli tak nie jest to wyjeśnij dokładniej, najwyraźniej biedaczki nie zrozumieli.
Post Reply

Return to “Shootmania”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests