Błąd z wejściem na serwer

Moderator: Polish Moderator

Post Reply
Epiczoks
Posts: 1
Joined: 15 Jul 2020, 00:01

Błąd z wejściem na serwer

Post by Epiczoks »

Witam.
Od pewnego czasu mam problem z wejściem na serwer w TM 2 stadium.
Za nim opiszę problem, chciałbym najpierw dodać kilka rzeczy.
1. Próbowałem odinstalowanie i zainstalowanie gry ponownie, ale nie do końca pomogło.Mianowicie przez pierwszy tydzień działa bez żadnych zarzutów. Jednak po tygodniu problem wraca. Osobiście twierdzę że robić reinstalacja gry średnio co tydzień nie ma sensu oraz odbiera satysfakcje z gry, jak i powoduje nie chęć do uruchomienia gry.
2. Problem nie pojawia się za każdym razem, ale rzadko mam tak że się ten problem nie pojawi.
3. Gram głównie na serwerze "LOLMAPS" Jednak, że jak próbowałem zobaczyć czy mam ten problem na innym serwerze to okazało się, że też jest ten problem.
4. Chciałbym również dodać, że wychodząc z gry i wchodząc ponownie problem się pojawia dalej. Często mam tak że dopiero po ponownym uruchomieni mniej więcej 5,6 z kolei problem znika, ale pojawia się ponownie gdy np. 3h później będę chciał zagrać problem znowu się powtarza.
5. Poniżej dodam SS, w którym będzie widać problem. Jeszcze chciałem dodać, że gdy jestem na tym ekranie co na SS nie mogę normalnie wyjść z gry, żeby wyjść gry muszę użyć kombinacji klawiszy alt+f4.
6. Nigdy wcześniej nie zgłaszałem tego problemu, ponieważ myślałem że z czasem ten błąd przejdzie lub zostanie naprawiony. Byłem pewny, że ktoś na pewno to zgłosił. Jednak po około roku grania stało się to bardzo irytujące, dlatego obecnie piszę ten post.
Opis problemu:
Kiedy chcę wejść na serwer po prawej stronie ekranu wyświetlają się godziny. Podejrzewam, że znaczą to ile mam czekać na dołączenie do serwera. Jednak nie chce mi się wierzyć że mam czekać aż taką liczbę godzin. Za każdym razem gdy mam ten problem pojawia się inna liczba godzin (70h, 200h, 400h, a najwięcej miałem 800h) Oczywiście nie są to godziny z końcówkami "00" podałem przykład.
Mam nadzieje, że dobrze opisałem problem, w razie pytań chętnie odpowiem.

Poniżej Dodaje link do SS. Dodaje tylko jednego, ale jeżeli trzeba to zrobię ich więcej. Pozdrawiam.
https://imgur.com/Wcf8PXl
User avatar
djhubertus
Translator
Translator
Posts: 1252
Joined: 09 Jul 2012, 18:30
Location: Poland
Contact:

Re: Błąd z wejściem na serwer

Post by djhubertus »

Spróbuj odblokować porty 2350, 2450 w routerze, może pomoże.
My Gamemodes:
MP4 - Countdown, Firefight
MP3 - Reduction, Overload, Flashpoint, Territory, SM Race, Escape
MP2 - Search & Destroy, Oscillation, Instagib
Post Reply

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests