Page 1 of 1
kan dit spel niet spelen
Posted: 01 Dec 2011, 00:01
by echnation
ik heb net tm2 gekocht gedowload en een account aangemaakt maar als ik nu wil inloggen krijg ik de melding : kan dit spel niet spelen.
ik kan dan alleen profiel selecteren en als ik dan op mijn spelerspagina online klik kan ik daar wel gewoon inloggen.
heb net 20 euro betaald voor een spel maar kan m niet spelen

Re: kan dit spel niet spelen
Posted: 01 Dec 2011, 08:48
by HaagseSmurf
Misschien moet je t spel opnieuw downloaden?
Ik heb wel een link voor een kortere download, daarna volgen wel diverse updates, maar misschien helpt t:
http://files.maniaplanet.com/2011-10-9/ ... _Setup.exe
Succes!
Mocht t niet lukken, dan horen we dat graag, er zijn genoeg spelers die je willen helpen!
Greetz,
Re: kan dit spel niet spelen
Posted: 01 Dec 2011, 09:43
by mistertl
Je hebt wel je key ingevoerd?
Re: kan dit spel niet spelen
Posted: 01 Dec 2011, 19:54
by echnation
heb het een paar keer helemaal opnieuw geinstaleerd en ook opnieuw gedownload, ik kan wel inloggen maar dan geeft ie melding: deze titel kan niet worden gespeeld.
ik kan dan alleen profiel kiezen en als ik op voertuigen klik krijg ik geen auto's te zien en bij geavanceerd kan ik bij speel online ook niks selecteren, als ik dan inlog op mijn spelerpagina online geeft ie wel aan dat ik online ben.
ik heb de key ingevoerd en heb ook de e-mail met accountinformatie gehad.
ik kan wel gewoon inloggen met het profiel van een vriend en het spel gewoon spelen en als hij met mijn gegevens in wilt loggen krijgt ie hetzelfde als wat ik heb.
heb ook geprobeerd een nieuw profiel aan te maken maar dan krijg ik melding dat de key al gebruikt is.
Re: kan dit spel niet spelen
Posted: 01 Dec 2011, 20:14
by HaagseSmurf
De onderstaande quote van misterl is denk ik ook bij jou van toepassing:
mistertl wrote:Als je het spel via GamesPlanet/TrackMania.com of de Ubishop gekocht hebt kan je het beste even contact opnemen met hen, zij kunnen jouw probleem nakijken.
E-mailadres van Gamesplanet/trackmania.com is
Support.maniaplanet.en@gamesplanet.com, vermeld je probleem in het Engels, bestelnummer, het gebruikte e-mailadres en (Indien van toepassing) je Paypal transactienummer.
Als je bij de Ubishop hebt besteld: je kunt contact opnemen via
http://support.ubisoft.com. Vermeld hier eveneens de eerder genoemde gegevens

Hopelijk kunnen zij je verder helpen: Succes!!!!
Greetz,
Re: kan dit spel niet spelen
Posted: 01 Dec 2011, 20:35
by echnation
dacht dat ik het had gevonden toen ik met bookmark manialoto extra klicks voor top o luck wou kopen, kreeg toen een schermpje met: Let op! Je moet je account valideren voordat je Planets van je online account kunt uitgeven. Voer a.u.b. je validatiecode in om je accaount te valideren:
Klinkt erg hoopgevend toch?
Viel dus erg tegen, enigste wat er veranderde is dat ik mijn planets kan uitgeven.......
ga dus maar contact opnemen met de support maar mijn english is very ehmmmm belabberd.
bedankt voor de tip smurf
